Rekrutacja na rok szkolny 2017/2018 już od 19 maja !

 

Zajęcia w naszej szkole prowadzone są przez profesjonalną i doświadczoną kadrę pedagogiczną. Dysponujemy bogatym zapleczem dydaktycznym począwszy na nowoczesnych pracowniach komputerowych, poprzez udogodnienia takie jak WiFi, aż po specjalistycznie wyposażoną (pod kątem prowadzonych kierunków kształcenia) bibliotekę. Możemy również pochwalić się wysoką zdawalnością egzaminu zawodowego naszych absolwentów. Wielu z nich kontynuuję dalsze kształcenie na studiach na kierunkach takich jak informatyka, robotyka, automatyka i wielu innych. Pozostali doskonale odnajdują się na rynku pracy znajdując zatrudnienie bądź otwierając własną działalność gospodarczą.

 

Rekrutacja odbywa się systemem elektronicznym - podanie wprowadza się przez Internet. Można to zrobić indywidualnie, w gimnazjum lub w  naszej szkole (pierwszego wyboru). Rekrutacja rozpoczyna się 19 maja. Więcej informacji na temat tegorocznego naboru (kliknij).

 

Serdecznie zapraszmy !