OGŁOSZENIE - Szkoła Branżowa I klasa Integracyjna

Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych w Węgierskiej Górce informuje, ze w ramach Branżowej Szkoły (dawniej Zasadniczej Szkoły Zawodowej) otwarta została pierwsza klasa INTEGRACYJNA w zawodzie mechanik automatyki przemysłowej. W związku z dużym zapotrzebowaniem na fachowców z tej branży zachęca się uczniów do skorzystania z oferty - szkoła dysponuje wolnymi miejscami. Bliższe informacje w sekretariacie szkoły.

Zaproszenie na Wojewódzkie Uroczystości Patriotyczno-Religijne

Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych w Węgierskiej Górce zaprasza grono pedagogiczne i młodzież na Wojewódzkie Uroczystości Patriotyczno-Religijne organizowane przez Wójta gminy Węgierska Górka, które odbędą się  1 września 2018 r. o godz. 10:00 przy Pomniku Pomordowanych Partyzantów w Żabnicy.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 !

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się 3 września 2018 o godzinie 9:00 ;)

Oferta edukacyjna 2018/2019

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Dominik Waligóra, uczeń klasy ll technikum znalazł sie w gronie najlepszych uczniow województwa śląskiego i otrzymał stypendium Prezesa Rady Ministrow.

Gratulujemy!

VIII Turniej Szachowy Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Żywieckiego

Drużyna naszej szkoły w składzie Rafał Waligóra, Grzegorz Witos oraz Maksymilian Zawadzki reprezentowała nas w VIII Turnieju Szachowym Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Żywieckiego, zajmując V miejsce - Gratulujemy !

Działalność szkolnego Wolontariatu

Nasi uczniowie, członkowie wolontariatu działającego w ZSZ w Węgierskiej Górce, wzięli udział w spotkaniu ze Świętym Mikołajem zorganizowanym dla dzieci niepełnosprawnych z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego z Żywca.

images/melaksa2017/hfdh.jpg

Projekt"Rok J. R. R. Tolkiena'

W roku szkolnym 2017/18 w naszej szkole w ramach rozszerzenia z języka angielskiego prowadzony jest projekt pod hasłem "Rok J. R. R. Tolkiena'. Zakłada on pogłębienie wiedzy na temat życia i twórczości Tolkiena, jak również poznania jego świata pełnego magii.
W środę 22 listopada nasi uczniowie uczestniczyli w warsztatach prowadzonych przez Rossa Mulkerna,
pt:” The Life and Times of J.R.R. Tolkien” .
W drugim semestrze kolejne warsztaty z Rossem…już nie możemy się doczekać…

images/tolkien/24058713_882144681936123_2225200129414499681_n.jpg

Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych

W ramach realizacji założeń Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych grupa mechatroników klasy III technikum odwiedziła zakład Żywiec Zdrój dzięki czemu uczniowie otrzymali szansę zobaczenia w praktyce jak działają nowoczesne systemy automatyki przemysłowej.

#EUVocationalSkills
#DiscoverYourTalent

The European Vocational Skills Week

Wychodząc naprzeciw założeniom projektu The European Vocational Skills Week nauczyciel naszej szkoły dr inż. Krzysztof Kosibór wygłosił prelekcję dotyczącą zjawiska korozji dla pracowników zakładu produkcyjnego Żywiec Zdrój.

#EUVocationalSkills
#DiscoverYourTalent

Zebranie z rodzicami

Uprzejmie informujemy, że zebranie z rodzicami odbędzie się w środę tj. 22.11.2017 r. o godzinie 17.00.

Serdecznie zapraszamy.