Apel Świąteczny - w reżyserii naszej Pani mgr Marty Pieli ;)

W świąteczny nastrój wprowadził nas montaż słowno -muzyczny przygotowany przez  Samorząd Uczniowski oraz szkolny zespół muzyczny HAMERBAND, całość

aranżacji przedstawienia wyreżyserowała Nasza Pani mgr  Marta Piela :)

Wigilijne spotkania klasowe ;)

Wigilijne spotkania klasowe
Ostatniego dnia przed przerwą świąteczną nasza społeczność szkolna

również zasiadła do wigilijnego stołu..

Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla Naszego Ucznia - Gratulujemy !:)

W poniedziałek 17 grudnia 2018 roku uczeń naszej szkoły,

Dominik Waligóra (klasa III technikum - mechatronik),

otrzymał Stypendium Prezesa Rady Ministrów stanowiące szczególne wyróżnienie dla najlepszego ucznia szkoły.
Gratulujemy Dominikowi oraz życzymy dalszych sukcesów!

Nasza Szkoła na Jarmarku Bożonarodzeniowym w Cięcinie !

W niedzielę 16 grudnia 2018 roku szkoła po raz kolejny uczestniczyła

w Jarmarku Bożonarodzeniowym organizowanym w Cięcinie.

Było to możliwe dzięki zaangażowaniu uczniów, rodziców

i przede wszystkim wielu rodziców, którzy bardzo aktywnie włączyli się w przygotowania.

6 Grudnia - Dzień Świętego Mikołaja w Hamrze ! :)

Dzień Świętego Mikołaja!
     W dzień swojego święta, Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami postanowił odwiedzić również i nasze szkolne progi. W murach szkoły zaczął rozbrzmiewać charakterystyczny dźwięk dzwonka oznaczający odwiedziny spodziewanego gościa. Wszystkim uczniom Święty Mikołaj przyniósł słodki podarunek jako nagrodę za rok pełen posłuszeństwa i dobroci, lecz nie obyło się także bez pojedyńczych rózg..

OGŁOSZENIE - Szkoła Branżowa I klasa Integracyjna

Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych w Węgierskiej Górce informuje, ze w ramach Branżowej Szkoły (dawniej Zasadniczej Szkoły Zawodowej) otwarta została pierwsza klasa INTEGRACYJNA w zawodzie mechanik automatyki przemysłowej. W związku z dużym zapotrzebowaniem na fachowców z tej branży zachęca się uczniów do skorzystania z oferty - szkoła dysponuje wolnymi miejscami. Bliższe informacje w sekretariacie szkoły.

Zaproszenie na Wojewódzkie Uroczystości Patriotyczno-Religijne

Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych w Węgierskiej Górce zaprasza grono pedagogiczne i młodzież na Wojewódzkie Uroczystości Patriotyczno-Religijne organizowane przez Wójta gminy Węgierska Górka, które odbędą się  1 września 2018 r. o godz. 10:00 przy Pomniku Pomordowanych Partyzantów w Żabnicy.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 !

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się 3 września 2018 o godzinie 9:00 ;)

Oferta edukacyjna 2018/2019

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Dominik Waligóra, uczeń klasy ll technikum znalazł sie w gronie najlepszych uczniow województwa śląskiego i otrzymał stypendium Prezesa Rady Ministrow.

Gratulujemy!

VIII Turniej Szachowy Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Żywieckiego

Drużyna naszej szkoły w składzie Rafał Waligóra, Grzegorz Witos oraz Maksymilian Zawadzki reprezentowała nas w VIII Turnieju Szachowym Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Żywieckiego, zajmując V miejsce - Gratulujemy !