Decydując się na kształcenie zawodowe, realizujesz założenia polityki oświatowej Państwa, tym samym nie poszerzysz grona bezrobotnych.

Elektryk - możliwości i perspektywy

Absolwent szkoły kształcącej w zawodzie elektryk przygotowany będzie między innymi do wykonywania następujących zadań zawodowych:

 

  • montaż instalacji elektrycznych,
  • instalowanie i uruchamianie maszyn i urządzeń elektrycznych,
  • wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacja oraz naprawa instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych,
  • wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacja oraz naprawa linii napowietrznych i kablowych,
  • przeprowadzanie konserwacji oraz napraw układów automatyki,
  • wykonywanie pomiarów, prób po montażu i naprawie instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych oraz dokonywanie oceny ich stanu technicznego.

 

Atuty naszej szkoły

 

Zajęcia prowadzone są przez profesjonalną i doświadczoną kadrę pedagogiczną. Dysponujemy bogatym zapleczem dydaktycznym począwszy na nowoczesnych pracowniach komputerowych, poprzez udogodnienia takie jak WiFi, aż po specjalistycznie wyposażoną (pod kątem prowadzonych kierunków kształcenia) bibliotekę. Możemy również pochwalić się wysoką zdawalnością egzaminu zawodowego naszych absolwentów. Doskonale odnajdują się oni na rynku pracy znajdując zatrudnienie między innymi w firmie METALPOL, który to zakład deklaruje tworzenie preferencji w zatrudnieniu absolwentów naszej szkoły.

 

Akcja rekrutacja ! Dołącz do nas już dziś !

Rekrutacja odbywa się systemem elektronicznym - podanie wprowadza się przez Internet. Można to zrobić indywidualnie, w gimnazjum lub w  naszej szkole (pierwszego wyboru)

Zapoznaj się zasadami naboru - kliknij by pobrać plik pdf !

Rekrutacja elektroniczna. Aplikuj na kierunek online ! Aplikuj w sekretariacie szkoły. Kliknij po dane kontaktowe !